Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Arbolet

arbolet

tak vám přináším další možnost jak si vydělat na internetu.
zhruba před rokem jsem narazil na arbolet který nabízí možnost investice ve spořících vrstvách s vysokým zhodnocením. ukazuje se, že je to historická příležitost zapojit se do správného projektu ve správný čas.
teď trochu odbočím aby jste lépe pochopili co mám na mysli.

předpokládám že všichni znáte facebook. facebook byl založen 1.2.2004 Markem Zuckerbergem.
hodnota facebooku je podle wikipedie 500 miliard dolarů.
Hodnota společnosti byla v roce 2006 odhadována na 100 miliónů dolarů. tedy teprve dva roky po založení.
a teď představte že v roce 2005 investujete svoje peníze do facebooku. už během jednoho roku by jste vydělali slušné peníze. a co teprve za deset let. :-)

a teď spátky k arboletu. jsem přesvědčen na 1000% že arbolet bude za deset let mít hodnotu jako facebook po deseti letech možná i větší. takže teď máte příležitost ve správný čas investovat do správné společnosti a podílet se na zisku další společnosti která bude mít celosvětový dosah.
o čem ten arbolet vlastně je?
arbolet je český startup, tedy je v češtině. je to bitcoinová peněženka která má investiční vrstvy kde se slušným ziskem můžete zhodnotit svoje investice.
arbolet dále nabízí možnost členské směnárny kde si členové mezi sebou vyměňují fiat koruny za arbokoruny a obráceně.
co že to vlatně jsou ty arbokoruny? arbolet má dvě peněženky. jedna je čistě bitcoinová kde máte také možnost investovat a kde vám hodnota vašich bitcoinů stoupá či klesá podle tržní hodnoty. druhá peněženka je v arbokorunách. tedy koupíte si nějaké satoshi-nejmenší jednotka bitcoinu a v arbokorunové pěněžence je máte stále v hodnotě za kterou jste je nakoupili bez ohledu na to jestli cena bitcoinu stoupá nebo klesá.

dále arbolet nabízí členský bazar kde si členové mohou navzájem prodávat věci.
také ashopy - internetové obchody kde za zboží budete moci zaplatit bitcoinem nebo arbokorunami. arbolet má mnoho výhod a do budoucna jich bude mít ještě víc.

arbonovinky - zde se dočtete co nového v kryptoměnovém světě.

a mnoho dalšího. takže místo abych všechno vypisoval podívejte se přímo na jejich stránky, přečtěte si informace, vyskoušejte demo účet atd.
zde si přečtěte článek co tvůrci arboletu plánují do budoucna.
pokud se vám to co vidíte líbí tak jako mě. tak se zaregistrujte přes tento odkaz:
m.
aktualizace:

tak 31.12.2019 arbolet skončil. jestli to byla krize nebo to byl od začátku velkohubý záměr který nevyšel případně v nějaké fázi prodělali svěřené peníze. možná už od začátku planovali peníze prostě sebrat a zmizet kdoví.
každopádně nadějný projekt arbolet skončil.
 
Prohlášení o Cookies