Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Investujte vydělané peníze

Investujte vydělané peníze
Tady jsem dal různé investiční možnosti

Tak a jdeme dál. Vydělali jste si pár dolarů a už je máte na účtě. A co dál? Investujte je do společnosti která vám dá za vaše peníze procenta zisku takzvaný HYIP. Upozorňuji že i zde platí že musíte dát jiné heslo než do netové peněženky a emailu.
Bohužel i v tomto oboru se najdou podvodníci a firmy které se dostali do platební neschopnosti proto při výběru hyipu buďte velmi opatrní.
Takže rozhodně nejděte do společnosti která vám nabízí víc než 1-2% max 3% ( a to už je pro mě pochybné ) denně. Firmy které se zabývají obchodováním na forexové burze jsou schopny tyto procenta utáhnout, alespoň nějaký čas než se položí proto investujte jen tolik kolik si můžete dovolit ztratit aniž by vás to položilo. Podívejte se po ohlase lidí jestli byli vyplaceni a jaké mají zkušenosti nejlépe když najdete čerstvé důkazy plateb. Podívejte se na takzvaný hyip monitor jestli je firma platící. Také jak dlouho je v provozu. Pokud by byla příliš nová tak s investicemi počkejte jak popadnou ti co jí vyzkoušejí.

Odkaz na diskuzi

czemoney.com diskuze o hyip

Odkaz na hyip monitory

http://www.hyipexplorer.com/
http://www.goldpoll.com/
http://www.hothyips.com/
http://www.hyipfrance.com/
http://hyipranks.com/
A zde momentálně investuji svoje dolárky já

(momentálně se soustředím na možnosti ve zlatě)

Je důležité zkontrolovat jestli společnost podporuje platby z vámi zvolené netové peněženky a zjistit jaký je minimální vklad.

doplnění - ukazuje se že stříbro je velice podhodnocené a časem jeho cena bude možná i vyšší než cena zlata.
takže momentálně doporučuji jako dlouhodobou investici uložit peníze do stříbra.
a vzhledem k vývoji politicko-ekonomické situace je také rozumné peníze použít k maximální soběstačnosti a samozásobitelství v potravinách atd.
-
 
Prohlášení o Cookies