Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Bux-matrix

BUX-MATRIXstandart member - 0,5c/30vteřin
5 reklam denně
golden member - 1c/20vteřin
10 reklam denně
výplatní minimum 2 dol.

Tato společnost má velmi zajímavý způsob výdělku. Je rozdělena na dvě části. Klikání na reklamy a matrix. Jako standart member to není moc výhodné dávají jen půl centu za reklamu. Výhodné to začne být až v okamžiku kdy si koupíte golden member členství za 12 dolarů. Získáte tím doživotní golden členství, reklamy jsou za 1 cent, jednu pozici v matrixu, 400 bodů které můžete vyměnit za peníze nebo reklamu, dva měsíce golden pro členství.

Zde je obrázek na kterém vidíte úrovně matrixu, počty lidí a množství vyplacených peněz.
Další informace o matrixové části této klikačky:

Systém „Forced matrix“ je jasně daný počet referralů na každé úrovni. Funguje to tak, že můžete mít jen omezený počet referralů na každé úrovni. Když tento počet překročíte, tito referralové budou automaticky připsáni vašim přímým referralům. Nebojte o peníze nepřijdete. Podíl z referralů budete dostávat až do dvanásté úrovně.

Jak sami vidíte možnost výdělku je zde obrovská. To vše můžete mít pouze pokud se stanete Gold členem za poplatek 12 dolarů a získáte doživotně svou pozici v matrixu. Za každého přímého referrala, který se stane Gold členem, získáte 2 dolary + 1,50 dolaru za první úroveň, za druhou úroveň 0,50 dolaru a tak dále až do dvanásté úrovně. Za členy “Free members“ dostanete 0,05 dolaru. Při zakoupení gold členství získáte také na dva měsíce členství Gold Pro, ze kterého plynou další výhody. Můžete také koupit další pozice v matrixu, tím získáte prodloužení Gold Pro o další dva měsíce.

Doporučená BUX-MATRIX strategie:

Nejlepší strategie jak vydělat v tomto matrixu je stát se GOLD členem a dokoupit tři další pozice v matrixu hned pod první pozicí.

Výsledek pak vypadá následovně:
1. vytvoříte si silný vrchol svého matrixu
2. dokoupením dalších tří pozic pod první pozicí dostanete hned zpátky 6 dolarů
3. získáte 1600 bodů pro vlastní reklamu - lze vyměnit i za peníze
4. získáte 8měsíční GOLD upgraded větší návratnost investic
5. pokaždé když se zaregistruje nový člen vyděláváte okamžitě na dvou úrovních (první a druhé)

Peníze z vynucené pozice v matrixu jsou vypláceny automaticky jednou týdně, vždy když váš zisk dosáhne 5 dolarů. Všechny finanční transakce u této společnosti jsou prováděny přes internetovou peněženku AlertPay.

Díky matrixové části se bux-matrix řadí k nejlepším ptc nabízejícím peníze za klikání. Je tedy pouze na vás, jestli se stanete členem s běžným nízkým příjmem z klikání, nebo jestli zvolíte možnost stát se investorem a začnete využívat naplno možnosti výdělku v této společnosti.

Doplnění - tady jsem zatím asi 20 dolarů v mínusu. zakoupené matrixové pozice se zhruba po roce ještě na sebe nevydělali.

Tady mě vyplatili 2x
-
 
Prohlášení o Cookies