Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Buxify

BUXIFYstandart member - 1c/20vteřin
9-16 reklam denně
vyplácí pouze placené členství
iron member - 6,5c/20vteřin
výplatní minimum 1 dol.

Tato společnost vyplácí pouze lidi kteří si koupí členství min. za 10 dol. Přesto mi přijde zajímavá a tak ji zde uvádím. Společnost dává novým členům za registraci bonus 5 dol. Pozor pokud si chcete zaplatit členství z toho co naklikáte musíte mít na účtu minimálně 25,01 dol. To je 5dolarů za členství a dva tisíce zkouknutých reklam a po zaplacení iron menber vám smažou zbytek peněz tedy 15 dolarů. Aby k tomu nedošlo je potřeba postupovat následujícím způsobem. Po registraci a obdržení bonusu můžete klikat kolik chcete není tam žádné omezení 1c za 20vteřin reklamy.
Až budete chtít peníze vybrat je nutné si koupit členství iron member za 10 dolarů a to ne z naklikaných peněz ale z alert pay účtu. Tím nedojde k vymazání toho co jste si naklikali.
Asi nejlepší varianta je zaregistrovat se tím získat 5 dolarů a koupit si sto refferalů za 75 dol.
Klikat až do dosažení 25 dolarů na buxify účtu. Pak si koupit iron členství.
Nebo koupit 2-3x po sobě bronze členství za 50 dolarů než se dostanete do zisku.
Takže je to spíš vhodné pro investici než na klikání.
Ještě několik poznámek k iron member členství. Členství platí jeden měsíc. Maximálně 200 kliknutí na reklamy. Maximálně 130% zisku. Cena za jednu reklamu je 6,5centů.
Denní minimum pro členy je 10 reklam.

Tak koupil jsem si iron členství a zde jsou mé zkušenosti:

Buxify je klikačka která je postavená na kupování členství a výplatě dividend.
Z mého pohledu je to velmi stabilní systém který se udržuje v plusu.
Tak pokud chcete vydělávat v této klikačce musíte mít dostatečný kapitál na buxify účtu.
Z něj a ze zisku klikačky se vypočítává velikost dividend ( podíl na zisku ).
POZOR - peníze z buxify účtu nelze vybrat. Pouze se z něj odečítají dividendy. Dividendy jdou samozřejmě vybrat.
Funkční minimum pro iron členství je 25-28 dolarů které máte na buxify účtu. ( pro vyšší členství je třeba mít větší kapitál. Později je třeba dát pozor na překročení maximalního množství peněz na buxify účtu vzhledem k danému členství. Aby jste si stihli naklikat 200 reklam než dosáhnete 130% zisku v dividendách ).
Z toho dostanete 50-90centů dividend denně. Což je dostatečné množství aby jste dosáhli na 130% zisku.
Dále je podstatné co nejrychleji naklikat 200 reklam ( mě se to povedlo za 15 dní ).
reklam je standartně 10 denně plus další které se přidávají během dne.
Pokud chcete rychleji zvětšit množství peněz na buxify účtu pak vám doporučuji nákup refferalů.
Já jsem si jich koupil sto za 75 dolarů. průměrně naklikají 600 reklam denně.
Výplatu peněz zvládají většinou do tří dnů. Peníze mi už přišli a jedu další kolečko :) .

Zde je obrázek
Doplnění - zhruba rok jsem dělal tuhle klikačku abych si vyzkoušel jaké jsou možnosti výdělku v tomto směru. Vypadá to následovně. Celkem jsem zde nakoupil členství za 1620 dolarů a vyplatili mi zpět 2101dolarů. Čistý zisk je 721 dolarů přibližně za jeden rok viz. obrázek.
Při poslední výplatě jsem už překročil limit do kterého je příjímání plateb u alertpay zdarma a automaticky mi převedli účet na alertpay pro a zkasírovali mě o 18 dolarů. ( 2,5% z příchozích plateb ). Bohužel jsem také zjistil chybu v konceptu této klikačky. Tou chybou je neomezený nárůst buxify dolarů. Jak už jsem psal výše tato klikačka si stabilitu zajišťuje tak že rozpočítá zisk podle toho kolik má kdo buxify dolarů, jenže vzhledem k tomu že každý člen se snaží získat další a další buxify dolary se hodnota jednoho buxify dolaru neustále snižuje. Tedy musíte neustále zvyšovat množství které máte aby vám vyplatili dostatečně velké množství dividend a vy jste se dostali do plusu. Do budoucna je toto neudržitelný trend takže s touto klikačkou končím.
Tady mě vyplatili 19x
-
 
Prohlášení o Cookies