Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Malý návod pro začínající

Tady je malý návod pro začínající

Všechny registrace jsou zdarma - pokud ne je u společnosti upozornění.

Jako první si musíte založit email na google e-mail - proč si udělat emailovou schránku tady? Společnosti občas mají problém s lokálními schránkami. Když jsem se registroval na seznam.cz tak se občas stalo že email nedorazil nebo až za několik hodin. Na gmail.com se mi tyto problémy zatím nestaly a to už sem se toho naregistroval. :)
Pokud chcete dostávat placené emaily tak doporučuji založit rovnou dva. Jeden na registrace a druhý na emaily. Já jsem zatím nenašel žádnou emailovku která by platila tolik jako klikačky 1-2centy/30vteřin.

HESLA: Používejte různá hesla. Jedno na email jiné na peněženky a další na společnosti kde se budete registrovat. Narazil jsem na zmínku že někomu vybrali účet právě díky tomu že použil stejná hesla.

Jako druhou věc si musíte otevřít účet u společnosti která funguje jako internetová peněženka.
Doporučuji založit si jednu z těchto dvou. Společnosti vyplácí peníze na jednu nebo druhou popř. na obě.
Při registraci použijte emailovou adresu pro registrace. Doporučuji uvádět pravdivé údaje jinak
pravděpodobně nepůjde poslat peníze na váš účet v bance.

Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Klikněte na odkaz paypal objeví se vám stránka internetové peněženky na ní klikněte na "sign up today".
Vyberte typ účtu "personal" a klikněte na "get started" a vyplňte registrační údaje.
Potom dole klikněte na "create account" atd. Pošlou vám na email potvrzovací odkaz na ten kliknete a je to hotové.

Druhá peněženka:Klikněte na odkaz alertpay objeví se vám stránka internetové peněženky na ní klikněte na "sign up now".
Vyberte typ účtu "personal starter" klikněte na "next" vyplňte dotazník klikněte na "next" atd. Postup je zhruba stejný jako u předchozí peněženky.

UPOZORNĚNÍ: Klikaček a dalších společností které platí za kdeco existuje strašná spousta a neustále vznikají další. Bohužel některé z nich jsou podvodníci kteří vám vaše peníze nikdy nevyplatí takzvaný " SCAM ". Proto doporučuji než se zaregistrujete podívat se na net jestli někdo nepíše že je to scam, podvod nebo ho nevyplatili. Také je dobré když se vám podaří najít důkaz o vyplacení " PAYPROOF ". Dále podvodníky poznáte podle toho že nabízejí velké peníze oproti konkurenci. Když nabízejí víc než 2centy za reklamu je to s největší pravděpodobností scam.
Také když mají příliš vysoké výplatní minimum víc jak 10 dol je to podezřelé. Taktéž nízké výplatní minimum menší jak 2 dol. je podezřelé. I když je spousta společností které mají nízké výplatní minimum a jsou v pořádku.
Také poměr členů a výplat může něco naznačit. Když má společnost 10 000 registrovaných členů
a vyplatila jen 500 dol. nebo 50 000 dol. je to divné. Mělo by to být tak půl na půl 10 000 členů = 10 000 vyplacených dol. +/- 20% tedy 2000 dol.
Ještě je dobré si zapsat při registraci kolik měla společnost členů a kolik vyplatila peněz a kontrolovat tyto čísla jestli přibývají.

Tak teď už by jste se neměli tak snadno stát obětí podvodníků. ;)

Může se ale stát že i slušná společnost se dostane do platebních problémů a přestane vyplácet např. zadavatelé reklam přejdou ke konkurenci.

A teď se můžeš pustit do registrací na stránkách které ti zaplatí za tvůj čas. ;)
Podívej se na: Klikačky - naklikej si peníze.
-
 
Prohlášení o Cookies