Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Poker

Poker
Tak dále se seznámíme s možností výdělku v pokeru.

POKER texas holdem

Předem upozorňuji že poker je časově náročná záležitost. Aby jste se dostali k nějaké výhře tak budete muset hrát a hrát a hrát aby jste se naučili triky a taky jak na ně neskočit. Mě trvalo asi
tři měsíce než jsem začal vyhrávat ve freerolech nějaké peníze a další měsíce než jsem se začal pravidelně dostávat do první stovky hráčů. Abych vás navnadil tak vám řeknu, že můj největší úspěch bylo 2.místo ze tří tisíc účastníků turnaje a vyhrál jsem 15 dollarů.
Tak a teď zpět k pokeru.
Poker je karetní hra v které se světově točí miliony dolarů. Je spousta různách druhů pokeru.
Já jsem hrál texas holdem no limit. Existuje velké množství internetových heren kde lze hrát poker. Aby přilákali nové zákazníky a pokud možno je oškubali nabízejí herny různé bonusy. Také takzvané FREEROLY - hry se vstupem zadarmo pro každého hráče. Herna dá do banku každý den - 100dol , 200dol. 500dol. ale viděl jsem i 1000 až 10 000dol. ty nejsou tak časté. Tyto dollary se rozdělí mezi prvních X hráčů většinou prvních 300 hráčů. Turnaje mají určitou kapacitu většinou 3000 lidí. Takže musíte bít připraveni se zaregistrovat jakmile se otevře registrace do turnaje aby na vás vyšlo místo v turnaji.
Když se zaregistrujete do začátku turnaje zbývá nějaký čas tak 30-60 min.

Pravidla pokeru a další info najdete tady:

pokerman.cz

Aby jste nemuseli dávat peníze do herny existují takové vstupní bonusy
zaregistrujete se zde:

PokerInside.com

Po registraci a vyplnění kde čeho za což získáte body se podívejte do kolonky:
my pokerinside/dashboard tam uvidíte rámeček Available Poker Sponsorships
a v něm vypsané herny které vám nabízejí bonus za registraci u nich.
Dříve než se pustíte do registrace bonusu musíte mit internetovou peněženku
u moneybookers.com

Smůla je že pokerinside pokud vím tak neposílá bonusy za registraci na jiné internetové peněženky než na moneybookers a většina kasín nepodporuje alertpay a paypal peněženky.
Takže je třeba si nechat poslat bonus na moneybookers odtud do kasína a z kasína na jinou netovou peněženku kterou podporují ( viz. možnosti výběru v kasínu ) nebo převodem zpět na vaše bankovní konto.

Tady jsou nějaké možnosti:
Jak už jsem psal výše můžete si založit peněženku u moneybookers.
U moneybookers musíte dodržet jedno zásadní pravidlo. NIKDY neposílejte peníze zpět na účet odkud vám přišli nebo z účtu kam jste je poslali zase zpět. ( s výjimkou vašeho bankovního konta ) Dívají se na to jako na praní špinavých peněz a zablokují a posléze zruší váš účet.
Tak založili jste si účet u moneybookers. Teď si musíte zaregistrovat buď bankovní kartu nebo
bankovní účet a poslat si nějakou malou částku 2-3 dolary,eura nebo100 korun podle toho jakou měnu jste si dali v účtu.( peníze se mohou poslat i v korunách pokud máte na moneybookers cizí měnu ) Upozorňuji vás že si všichní při každém převodu z korun do cizí měny něco ztrhnou. Nechte si poslat verifikační dopis kterým potvrdíte svoji adresu.
Časem možná budou chtít poslat naskenovanou občanku, pas nebo řidičák a výpis z účtu.
Tak teď už můžete vesele posílat peníze.


Založíte si bankovní účet u mbank.cz takzvané mkonto. Je to účet který zpravujete přes internet.
Všechny běžné služby jsou zdarma i kreditní karta kterou dostanete k účtu a se kterou je možné platit přes internet.
A v čem že spočívá to kouzlo?
Snad skoro všechy kasína podporují platbu z a do kreditní karty. Tím že na účet si převádíme peníze z jineho účtu ať už u mbanky nebo jiné banky které právě potřebujeme, není zde riziko
že by vám někdo vybral účet protože na něm žádné peníze neskladujete.
-
 
Prohlášení o Cookies