Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Ruleta

Ruleta
Tak dále se seznámíme s možností výdělku v ruletě.

Kulička se kutálí napětí stoupá bude to červená? Nebo černá? Tak dost legrace a teď vážně.

Ruletu hrajte jenom pokud máte opravdu velký kapitál jinak prohrajete.
Řeknete si co je to dostatečně velký kapitál? No to záleží na tom jaký systém hrajete a na jakém
počtu žetonů jste začali. Podle mě je dostatečný kapitál deset až dvacet tisíc žetonů.
Při hře kde začínáte sázet od jednoho žetonu. To je množství které vám dá pocit klidu a možnost násobit vklad. Já jsem se nikdy nedostal do situace že bych byl nucen vsadit víc než
500 žetonů, ale jak už sem říkal to záleží na tom jaký systém člověk hraje.

Já osobně hraju systém 63 a jeho variace a další které jsem na základě zkušeností vymyslel. Stránek s různými systémy jak zaručeně vyhrát ( cha cha ) v ruletě je hodně.Tvrzením těchto stránek ale nevěřte. Lidem kteří je dělají jde jenom o to aby jste se přes ně zaregistrovali do kasína a oni dostali provizi. Dokonalý systém zatím nikdo nevymyslel. Každý má svoje slabiny. Proto vám opravdu doporučuji prvně si to vyskoušet na nečisto a důkladně se v daném systému pocvičit. Každé trochu slušné kasíno nabízí takzvaný fun mód ( hra pro zábavu bez reálných peněz ). Fakt je že kasíno má v dlouhodobé hře výhodu na své straně. Proto je potřeba hrát dost dlouho na fun modu, aby si to člověk zažil a poznal kdy je dobré vsadit a kdy zas kolo nebo pár kol vynechat. Pravda taky je že ve funmodu padají čísla až podezřele dobře tam kam si člověk vsadil, takže výsledky ze hry ve fun modu neberte úplně vážně. Naopak berte výsledky s rezervou aby jste ze hry za reálné peníze nebyli nepříjemně překvapení.

U systému 63 jsou násobící poměry tyto: 1-3-9-27-81-243
V internetové ruletě jsou také nějaké omezení vkladu právě z důvodu aby hráči nemohli násobit do nekonečna ( tedy do vyčerpání svého banku ;) ). 0,10-15ž , 1-50ž.

Já osobně hraju v william hill casino a to z několika důvodů.
Dá se tam sázet od 10eurocentů po 15euro v jednom poli. ( toto už neplatí kasíno udělalo nějaké změny ve svůj prospěch sázky 1:1 min. 1 euro, sázky na tucty a sloupce min. 50 centů atd. )
Mají live ruletu což znamená že se díváte na krupiérku která roztáčí ruletu a vhazuje do ní kuličku.
Možná jsem trochu paranoidní ale po nějaké době hraní netové rulety jako programu jsem přesvědčen že za určitých okolností program nadržuje kasínu, ikdyž se to všude hemží prohlášeními o fér hře. Takže hraju pouze live ruletu. I na ní jsem byl svědkem zajímavých situací ale to co sem viděl padat v programové ruletě se s živou nedá srovnat.
Další klad tohle kasíno má stránky v češtině. můžete si všechno v klidu a bez možných omylů z vlastního překladu prostudovat.
Jako snad všechna kasína podporuje vklad kreditní kartou.
Řeknete si vždyť ti někdo může vybrat účet. Řeknu vám proč je podle mě vklad kartou nejlepší.

Za zaprvé: Peníze jsou hned v kasínu. ( platí i pro netové peněženky )
Za druhé: v tomhle kasínu bez poplatků ( pouze poplatek za převod z jiné měny který je započítaný do převodního kurzu ).
Za třetí: v tomhle kasínu lze peníze zase vložit zpět na vaši kartu.
Za čtvrté: samozřejmě si založíte účet+kreditní kartu ( v žádném případě ne kreditní kartu, ale debetní embosovanou kartu na které není možné jít do mínusu na vašem účtu ), který bude sloužit jen k ukládání do a výběru peněz z kasína, proto i kdyby někdo chtěl vaši kartu zneužít tak se mu to nepovede.
Nelze jít do mínusu a na účtu máte 5kč. Což není žádná stráta.
Taky je tam možné si kartu proti zneužití nechat pojistit.
Za páté: váš bankovní účet může být v korunách. ( kasíno si automaticky peníze převede do měny kterou máte nastavenou v kasínu. peníze které chcete převést do kasína zadávejte v měně účtu v kasínu. např. chcete převést 25000kč tak v kasínu zadáte 1000 do kolonky deposit.
( Pokud máte kasínový účet v eurech ).


Nevýhody: s podporou ( support ) se nejspíš dá domluvit jen v angličtině.
Není možné zadat si kasínový učet v českých korunách.
Ztrhnou si něco při převodu peněz na jinou měnu. kolik to záleží na množství převáděných peněz. ( p.s. doporučuji podívat se na vývoj kurzu vámi vybrané měny měny ke koruně v období asi půl roku abyste zjistili jestli zrovna měna neklesá ).


Musíte vybrat měnu podle své finanční situace. např. když máte 25000kč můžete si dát 1000euro na účet. atd. Důležité je aby jste měli minimálně 10000žetonů.
( 1000eu. = 10 000 deseticentových žetonů ). 1000dollarů = 18000korun.

DŮLEŽITÉ: Pokud se rozhodnete do toho jít tak si nenechte dát bonus. Jinak budete muset vsadit vklad asi 50x než vám dovolí vybrat peníze bez stráty bonusu a peněz co jste vyhráli.
Všechny informace jsou na stránkách kasína. Opravdu doporučuji si to přečíst.

POZNÁMKA K BONUSU: Při určité strategii je naopak dobré si nechat dát bonus. Týká se to případu kdy bonus používáte jako finanční rezervu určenou ke strátě v kasínu výměnou za VIP body.
Sázením získáte VIP hodnocení a dostáváte za každou sázku takzvané COMP BODY.
Všichni mají 1bod za každých vsazených 10euro/dollarů. tyto body se dají vyměnit za reálné peníze které vám připíší k hernímu účtu.
Když jsem začínal tak ten přepočet byl takový že člověk musel vsadit 1000euro aby mu dali 1euro. Tak jsem se o to dál nezajímal. Po nějaké době hraní jsem se podíval na comp body a byl jsem mile překvapen. Otočil jsem něco kolem 6000euro a můj VIP status je takový že, přepočet je za každých vsazených 10euro mi dají 1euro.
POZOR DŮLEŽITÉ: před dosažením 1000comp bodů s přepočtem 1bod = 1euro konvertujte na reálné peníze!!! jinak vám kasíno sníží přepočet na 100bodů = 1euro a můžete šplhat znova. ( což se mi bohužel stalo :( ).

Podle mě je nejlepší si založit mkonto v internetové mbance všechny běžné transakce jsou zadarmo.všechny běžné transakce jsou zadarmo.
založení, vedení, zrušení konta, posílání peněz, příjem peněz, výpis z účtu na email, kreditní karta, 3xměsíčně výběr z automatu. ovládání konta přes internet, platby na netu- všechno zadarmo. další o bance už si nastudujte na jejich stránkách.
POZOR - došlo k nějakým změnám prostudujte si sazebnik

Pokud by jste měli nějaké dotazy rád vám na ně odpovím když mi pošlete vzkaz.

Ještě pro vážné zájemce o hraní rulety. Pokud chcete získat zkušenosti aniž by jste riskovali
vlastní peníze je velmi dobré sledovat jak hrají ostatní hráči rulety.
Já se hodně poučil v bwin casinu o tom jak se vyhrává ale i prohrává při sledování jak hrají ostatní v ruletě pro více hráčů.
-
 
Prohlášení o Cookies