Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Různé rady ke hraní rulety

Zde je několik mých zkušeností s hraním rulety.

Pokud máte možnost tak občas používejte protočení rulety bez sázky, nebo minimální sázku na obě barvy. ( Toto se týká programové rulety pokud ji hrajete. Na živé stačí prostě nevsadit. )

Sázejte když je vám statistická pravděpodobnost nakloněna - tedy né mechanicky na každý spin.
Příklad: Chci sázet na dva tucty. Čekám na situaci kdy padne 3x po sobě stejný tucet ( např. první tucet ). v této chvíli je pravděpodobnější že padne že v následujícím spinu padne druhý nebo třetí tucet.
Samozřejmě se to nemusí stát. Můj rekord co se tuctů týče je že 7x za sebou padl stejný tucet a ještě nula. Tyto jevy jsou z pravděpodobnostního hlediska velmi vzácné ale můžou se stát.
viz. článek Ruleta - statistika pravděpodobnosti.

Do přehledné tabulky si zapisujte statistiku. Stav konta, číslo co padlo atd.

Stav těla a mysli. Jestliže jste nemocní, unavení, ve stresu, či jakkoliv jinak vyvedení z rovnováhy zásadně nehrajte. Nehrajte také jen tak z nudy, ale vždy plně soustředění, v duševní a fyzické pohodě s dostatkem volného času na hru.
Také není dobré se před hraním nacpat jídlem,vyčerpat sexem, nebo pít alkohol či kouřit nebo jinak se negativně ovlivňovat.

Napište si na papír sázkové progrese ( násobky sázek ) aby jste nemuseli v případě složitější situace nic počítat z hlavy.

Pozor na myšlení typu teď mi to jde tak chci vyhrát víc a ještě víc. To je nenažranost a ta se může vymstít. Určete si předem kolik chcete vyhrát a také v případě že vám ruleta nepůjde při jakém stavu vašeho konta přerušíte hru ( stop loss ). Řekněme že si stopku určíte na 10% svého banku. Hru správně přerušíte ale nedá vám to pokoj a chcete ihned vyhrát zpět co jste prohráli. Tomuto nutkání musíte odolat protože člověk který prohrál reálné peníze je psychicky vyvedený z rovnováhy a je náchylný k rizikovému způsobu hry což zvyšuje možnost další prohry a nakonec vede ke ztrátě celého banku.

Doba hraní: Jak jistě víte soustředěnou pozornost lze udržet jen po určitou dobu. Pak nastupuje pozvolná ztráta pozornosti až ke stavu otupělosti. Vyzkoušejte si ve hře na nečisto jak dlouho jste schopni udržet plnou pozornost na hraní. Například jste zjistili že jste schopni udržet maximální pozornost 30 minut a pak to jde pomalu dolů. Při reálné hře si nastavte si budík ( stopky ) na 25 minut a po zazvonění víte že je čas pomalu končit.
Nehrajte každý den a nevyhrávejte moc. Jen v poměru ke svému kontu 5-10% max. prostě na sebe neupozorňujte.

To je tak všechno co mě momentálně napadá.

Všem držím palce ať kasina vyklepnem m.
-
 
Prohlášení o Cookies