Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Záhlaví stránek

 
 

Výběr peněz z kasína

Výběr peněz z kasína

Tak mám za sebou první výběr z kasína tak vám napíšu moje zkušenosti :)

Vybíral jsem zpět na kreditní kartu.
Moje první žádost byla po dvou dnech zrušena a peníze mi dali zpět na herní účet.
Ptal jsem se na podpoře na důvod toho zrušení ale to mi nenapsali. Asi nějaké opatření aby někdo jentak nevybral účet. Paní mi napsala že mi tam něco odblokovala a abych si zadal výběr znovu. To jsem udělal. Následně mi na email došli dvě žádosti o dokumenty.
V jednom byla žádost o zaslání podepsaného potvrzení o vkladu na herní účet.
Takže bylo nutné dokument vytisknout, podepsat, naskenovat a poslat jim ho zpět.
V druhé žádosti chtěli poslat dokumenty. Poslal jsem jim naskenovanou občanku, výpis z účtu a kreditní kartu. ( u kreditní karty v nějakém grafickém editoru vygumujte prostředních osum čísel ze předu i zezadu a vzadu cvv číslo - je to takové malé trojčíslí na zadní straně karty ) to je z bezpečnostních důvodů aby nemohlo dojít ke zneužití vaší karty. V emailu z kasína mě přímo vybídli abych to udělal.
Pošlete všechny dokumenty v jednom emailu na email podpory. Já jsem je poslal ve dvou emailech a zbytečně jsem čekal na vyřízení o den navíc.
Po dvou dnech od odeslání dokumentů mi změnili status z čekající platby na vyplacenou a po dalších dvou dnech mi byla připsána částka na účet v bance.


Dostal jsem dotaz od jednoho čtenáře jak vybrat peníze když by chtěl lokální převod na bankovní účet. Pro takový to způsob výběru je potřeba mít vlastní bankovní účet :) v korunách a znát IBAN a BIC ( swift ) čísla svého bankovního účtu a banky.

Zde je kalkulačka pro výpočet IBAN a BIC ( swift ) čísla
Pomocí této kalkulačky si snadno zjistíte potřebná čísla. Čísla zapisujte bez mezer. Dále budete potřebovat jméno a adresu vaší banky. Po zadání těchto údajů už by vám nic nemělo bránit v úspěšném výběru.
-
 
Prohlášení o Cookies